Naše pobočky

Blog

15 rýchlych tipov, ako si uľahčiť zhadzovanie kíl #2

18. februára 2017

Nemusíte sa zriecť chutného jedla ak chcete získať vysnívanú postavu.  Pripravili sme pre vás zoznam 15 tipov, ako na to. Prečítajte si 2. časť.

6. Zamilujte si raňajky

Ako sa vraví- Vykročte do nového dňa správnou nohou.  Práve raňajky sa postarajú o to, že dokážete zvládnuť úplne všetko. Naučte sa raňajkovať do hodiny od kedy vstanete a naštartujete tak svoj metabolizmus úplne na 1ku s hviezdičkou.

TIP: Čaká vás  🚗 cesta do práce a vy si doma nestíhate pripraviť raňajky? Práve preto sme vo www.vitabox.sk pripravili menu, kde vám donesieme takéto chutné jedlo až domov  🏡 a vy si môžete vychutnať raňajky úplne bez stresu. Ušetrite čas s Vitaboxom!

7. Naplánujte si cvičenia ako dôležitú schôdzku

Predstavte si, že idete na dôležité stretnutie. Čo urobíte? Napíšete si to do diára, dáte si na seba to najkrajšie oblečenie a prídete načas. Tak isto si naplánujte aj čas, kedy budete cvičiť. Správna strava je základ a tvorí 75% úspechu + ak k tomu pridáte cvičenie, tak vaše šance schudnúť sa raketovo zvýšia. Ak si fyzickú aktivitu k tomu ešte budete užívať, tak sa výsledok dostaví omnoho skôr.

8.Nedojedajte zvyšky na tanieri, iba ak…

Sú zdravé. A ako to docieliť? Ak je vám ľuto vyhadzovať jedlo (rovnako ako aj nám doma), tak majte na tanieri zdravé jedlo a ak ho nezjete celé, tak… Si ho odložte na neskôr alebo vezmite so sebou, keď idete mimo bytu/práce. Takto vás nebudú lákať nezdravé jedlá ako fast food a dojete to, čo vám bolo ľúto vyhodiť. Veď prečo by ste to aj robili, keď je to predsa tak chutné? 😋

9. Poďte to risknúť a skúsiť niečo nové

Robiť to isté znamená mať tie isté výsledky. Skúste niečo nové, nech je to čokoľvek. Nové fitko, nová farba oblečenia, nová trasa do práce, nové jedlo. Vo Vitaboxe pre vás máme na každý týždeň až 35 variánt jedál, ktoré vám prinesieme každý deň čerstvo pripravené. Nestačí? Tak si objednajte na čo máte chuť presne podľa vášho mlsného jazýčka. Kliknite si na MY BOX a vyberte si presne to, čo vám máme priniesť navarené.

10. Spojte si nové zvyky s niečim čo milujete

Máte svoju obľúbenú hudbu, ktorú počúvate všade? Tak si ju zapnite počas toho, ako cvičíte alebo raňajkujete. Takto úúúúúúplne nenápadne si spojíte príjemnú spomienku obľúbenej hudby s činnosťou, na ktorú si ešte len zvykáte. A zamilujete si ju tiež. Stavíte sa?

Stavte sa, že vám bude chutiť zdravé jedlo a dajte šancu Vitaboxu, aby vás presvedčil. Objednajte si vaše zdravé menu a dajte nám vedieť, čo vám najviac chutí 🙂

2 komentáre k “15 rýchlych tipov, ako si uľahčiť zhadzovanie kíl #2”

 1. krásné ale trocha drahé som vozíčkárka bola by som štastná keby by mi nekto zdravo varil a ešte ku tomu doviezol jedlo až domkou tak otom len možem snívat:-)

 2. Konštatujem –
  V našom poprevratovom Slovensku sa ponúka takmer všetko len pre solventných obyvateľov,
  na väčšinu ( až ani stredná vrstva neexistuje ) obyvateľstva sa s ničím nemyslí a teda ani so stravovaním, bez ktorého všetci, nemôžeme existovať.
  Vaše ponuky sú veľmi zaujímavé a určite by si ich radi skúsilo dosť ľudí, ale kde na to vziať ?
  Dospeli sme napr. u dôchodcov do takého štádia, že dôchodky sú u nas nižššie, podržte sa, ako v Bulharsku a Rumunsku. Čo k tomu dodať ! ? Inak, páči sa mi Vaša stránka aj jej ponuka.
  Dovoľujem si týmto súčastne pozdraviť za dôchodcov p. Kaníka s prianim nech ho šľak trafí . . .

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

ĎALŠIE NOVINKY
NEWSLETTER
Prihláste sa na odber aktuálneho jedálneho lístka.
Kontakty
Centrála Vitabox
VITA ROYAL s.r.o.
Prievidza, 97101
0917 / 101 716
info@vitabox.sk
Mapa pobočiek
INFORMÁCIE

Partneri

CasinoMania Contours Look Fit Studio GouGym Informs Fit lekáreň CroffFit Košice Lasoma Katie De Climp Cvicte.sk fitleader.cvicte.sk sk.jooble.org
©2011 VITABOX - krabičková diéta pre každého - All Rights Reserved