Naše pobočky

Blog

Nie a nie schudnúť z brucha?

16. mája 2016

bruchoZ neho sa chudne naozaj ťažko, pretože tieto zásoby tukov si telo odkladá na najhoršie časy. Pri tukových zásobách na bruchu je dôležité vedieť rozlišovať podkožný a vnútorný alebo viscerálny tuk. Aký je v tom rozdiel? Podkožný tuk sa ukladá rýchlo a preto sa tento dá spáliť rýchlejšie. Samozrejme, že okrem úpravy stravovania je nutný pohyb a cvičenie.

Druhý typ tuku, ktorý sa na bruchu (lepšie povedané v bruchu) ukladá je vnútorný tuk. Sú ním obalené vnútorné orgány. Tento tuk sa ukladá pomalšie a dlhších časových intervaloch, ale o to horšie sa ho zbavíte.

Vnútrobrušný tuk sa ukladá na základe nesprávnej a nevyváženej životosprávy a hlavne je to prebytočný cukor, ktorý vaše telo nedokázalo spracovať a premenilo ho na tuk. Z tohto aj vyplýva, že najlepšie ako schudnúť z brucha je tak, že zmeníte svoje stravovacie návyky a začnete s detoxikáciou organizmu.

ĎALŠIE NOVINKY
NEWSLETTER
Prihláste sa na odber aktuálneho jedálneho lístka.
Kontakty
Centrála Vitabox
VITA ROYAL s.r.o.
Prievidza, 97101
0917 / 101 716
info@vitabox.sk
Mapa pobočiek
INFORMÁCIE

Partneri

CasinoMania Contours Look Fit Studio GouGym Informs Fit lekáreň CroffFit Košice Lasoma Katie De Climp Cvicte.sk fitleader.cvicte.sk sk.jooble.org
©2011 VITABOX - krabičková diéta pre každého - All Rights Reserved