Naše pobočky

Blog

„Keď ma čaká časovo náročný týždeň, tak si objednám krabičky, “ vraví lifestyle koučka Katie De Chimp

18. marca 2017

Vitabox hrdo spolupracuje s trénermi, ktorí sú odborníci vo svojom odbore. Dnes sme vyspovedali trénerku Katie De Chimp, ktorá prezradila, aké sú správne zásady zdravého chudnutia.

Katie, myslíš si, že sa ľudia v dnešnej dobe stravujú zdravo?

Myslím si, že povedomie o zdravej strave narástlo a ľudia už čím ďalej, tým viac sledujú, čo konzumujú. Mám dojem, že sa snažia vyberať si kvalitné potraviny a uvedomujú si potrebu zdravej stravy, ako životného štýlu.

Čo je podľa teba základ toho, aby mali ľudia dostatok energie a cítili sa spokojne v tomto uponáhľanom svete plnom stresu?

Pre mňa je základom cielený pohyb – športovanie v kombinácii s vyváženou a hlavne pravidelnou stravou.

Ako pristupuješ k svojim klientom, ak majú záujem o vypracovanie jedálnička? Existuje jediná správna cesta?

Jedálničky a recepty pre svojich klientov nevytváram. Dávam im odporúčania a rady, ktoré potraviny s čím sú najlepšie pre telo a naopak, čo vynechať, obmedziť a naopak pridať. Riešim to skutočne individuálne podľa denného režimu každého z nich. Moje rady a odporúčania sú maximálne personalizované. Určite žiadna diéta.

Si sama klientkou Vitaboxu. Čo sa ti na ňom páči najviac a prečo ho odporúčaš aj ďalej?

Vitabox mi šetrí čas, tým pádom sa môžem venovať iným veciam. Pokiaľ viem, že ma čaká časovo náročný týždeň, tak si objednám krabičky. Teším sa, že je to vyvážená strava, ktorá navyše dobre chutí.

Ak by si si mala vybrať- išla by si extrémenho chudnutia alebo postupnej zmeny životného štýlu a prečo?

Dúfam, že nikto nestojí, pred takouto otázkou. Ak, predsa áno, tak jednoznačne, nech sa zastaví, zamyslí a hlavne, nech nájde tých správnych ľudí, ktorí mu pomôžu postupne zmeniť životný štýl k zdravšiemu a aktívnejšiemu. Extrémny zmeny určite neprinesú dlhodobý želaný efekt, ba dokonca, môžu uškodiť.

Aké sú celkovo tvoje životné zásady?

Ak sa bavíme o zásadách stravovania, tak u mňa jednoznačne platí 5P. Pravidelnosť, pohyb, pitný režim, prvé jedlo a posteľ, teda kvalitný spánok.

Povedz nám viac o sebe, čomu sa venuješ a kde ťa vedia ľudia nájsť?

Venujem sa viacerým veciam, no všetky súvisia so športom a zdravým životným štýlom. Som šéfredaktorkou odborného časopisu o športe SVET športu, zároveň som autorkou programu RELOOKING, WORKUP a RELOOKING TEAM. Momentálne som v prípravnom výbore medzinárodnej, odbornej konferencie s názvom Dieťa – Rodič – Šport, ktorá sa bude konať už tento rok v Banskej Bystrici.

No, asi najviac ma vystihuje, že som lifestyle coach, niekto, kto vám pomôže nastaviť ten správny režim tak, aby ste boli zdraví, silní a vyzerali dobre. Nájdete ma v Kate De Chimp Fitness Club, na Kukučínovej 7, Košice.

PS: Ak chcete nominovať svojho trénera do súťaže FIT LEADER, tak nám napíšte na info@vitabox.sk. Ak ste tréner/ka, tak sa registrujte do súťaže na www.fitleader.sk/registracia už dnes a zbierajte hlasy k prestížnemu oceneniu „najlepší tréner na Slovensku“.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

ĎALŠIE NOVINKY
NEWSLETTER
Prihláste sa na odber aktuálneho jedálneho lístka.
Kontakty
Centrála Vitabox
VITA ROYAL s.r.o.
Prievidza, 97101
0917 / 101 716
info@vitabox.sk
Mapa pobočiek
INFORMÁCIE

Partneri

CasinoMania Contours Look Fit Studio GouGym Informs Fit lekáreň CroffFit Košice Lasoma Katie De Climp Cvicte.sk fitleader.cvicte.sk sk.jooble.org
©2011 VITABOX - krabičková diéta pre každého - All Rights Reserved