Naše pobočky

Blog

Zdravé návyky 7x inak

21. januára 2020

Dali sme hlavy dokopy a za celý Vitabox tím. A máme pre vás tieto  tipy, ktoré vám pomôžu ľahšie naskočiť na cestu zdravého životného štýlu.

Po prvé) Zabudnite na diéty. Nikdy nefungovali a ani nebudú fungovať. Nekupujte si ani žiadne zázračné tabletky na chudnutie. Ani čaje na chudnutie

2) Naučte sa jesť 5x denne.  Ideálne najväčší prísun jedla na raňajky + desiatu a obed. Aby ste to po zvyšok dňa pomaly pekne strávili a spálili kalórie.

Do tretice) Upravte si jedálniček. Zdravá strava nie je mágia ani veda, skúste sa inšpirovať našim menu na https://vitabox.sk/menu.php Je tam každý týždeň 35 rôznych jedál .

4) Určite poznáte niekoho, kto si nosí do práce super jedlo alebo sa mu podarilo schudnúť. Opýtajte sa, ako na to, poraďte sa a inšpirujte sa. Keď to zvládnu oni, dáte to aj vy.

5) Poďte pomaly  krok po kroku. Najprv začnite tým, že vyhodíte alebo dojete všetky potraviny, ktoré už nechcete mať v chladničke. Aby vás nelákali v piatok  večer čipsy ani tyčinky. Potom si nakúpte potraviny, s ktorými si (vďaka inšpirácii našim menu) pripravíte chutné jedlo. Pokračujte tým, že skúsite jesť menšie porcie. A potom pridávajte takýchto jedál viac a viac.

6) Nájdite si niekoho, kto vás  podporí a bude zdieľať vaše nadšenie pre zmenu životného štýlu. Rodinu, kamošku alebo kolegov. Keď vás podporia (alebo vás aspoň nebudú presviedčať na piatkovú večernú pizzu), tak vám to pôjde ľahšie. Prečítajte si, ako to zvládla Lucka  https://www.facebook.com/vitaboxsk/posts/2498931403516098 a aj tu https://www.facebook.com/vitaboxsk/posts/2498995566843015

Šťastná 7čka) Ak to všetko znie dobre a aj by ste chceli, len… je toho naraz veľa. Nechajte to na nás. Stačí vám 1 minúta a kliknutie na https://vitabox.sk/rychla-objednavka.html Objednajte si zdravé menu a my vám ho radi navaríme a doručíme priamo k vám.

PS: napríklad zajtra budeme variť takéto dobroty

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

ĎALŠIE NOVINKY
NEWSLETTER
Prihláste sa na odber aktuálneho jedálneho lístka.
Kontakty
Centrála Vitabox
VITA ROYAL s.r.o.
Prievidza, 97101
0917 / 101 716
info@vitabox.sk
Mapa pobočiek
INFORMÁCIE

Partneri

CasinoMania Contours Look Fit Studio GouGym Informs Fit lekáreň CroffFit Košice Lasoma Katie De Climp Cvicte.sk fitleader.cvicte.sk sk.jooble.org
©2011 VITABOX - krabičková diéta pre každého - All Rights Reserved